by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

Konkurss

Sāc ar ideju! Pieredze sekos.

Samsung ideju konkurss skolēniem “Solve for Tomorrow” aicina domāt un meklēt risinājumus, kā izmantot tehnoloģijas, lai vairotu mūsu labsajūtu un padarītu dzīvi jēgpilnāku. Ja tev ir ideja, kā, izmantojot tehnoloģijas, rast veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi, pastāsti par to! Sāc ar ideju! Mēs palīdzēsim tev to attīstīt kopā ar pieredzējušiem mentoriem, apgūt dizaina domāšanas pamatprincipus un radīt risinājumus labākai nākotnei. Gūsti pieredzi, iemācies ko jaunu un pierādi sevi!

Kā rast veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi?

Sper soli ceļā uz 5000 EUR naudas balvas un Samsung ierīču 5000 EUR vērtībā izcīņu!

Ideju spodrināt palīdzēs mentori

 • Zinošs, piesardzīgs un gudrs interneta lietotājs ir ceļš uz labāku un drošāku interneta vidi ikvienam no mums. Es zinu, ka jauniešos ir spēks. Spēks mainīt ne tikai nākotni, bet arī šodienu. Galvenais, noticiet paši sev!
  Maija Katkovska Latvijas Drošāka interneta centra (Drossinternets.lv) vadītāja
 • Ikviens no mums var kļūt par jebko, ko vien vēlas. Par to parūpēsies mūsu neiroplasticitāte. Mērķtiecīgums, nodomu uzstādīšana un praktiskas idejas, kā šos nodomus ieviest ikdienā, ļaus notikt visam, par ko vien sapņo. Tāpēc svarīgākais – strādā un attīsti savus mērķus, nodomus un sapņus.
  Kaspars Vendelis Latvijas biohaking kustības pionieris un vides veidotājs. 3 bērnu tēvs, kas vēlas dzīvot līdz 120. Veselības un biohacking platformas “Veselība kā process” veidotājs.
 • Maikls Džordans ir teicis: "Talent wins games, but teamwork and intelligence wins championships!" Uzskatu, ka līdzīgi ir ar idejām. Laba ideja būs tikai īstermiņa projekts, ja pie šīs idejas netiks strādāts gudri un stratēģiski, kā arī veiksmīgi sadarbojoties visai projekta realizācijas komandai. Turklāt, darbojoties komandā, vienmēr būs iespējams paveikt vairāk nekā cīnoties individuāli.
  Ansis Šķibusts CUBE Izpilddirektors
 • Ja Tu gribi izmainīt savu rītdienu, tad Tev ir jārīkojas šodien / Autors nezināms/
  Māris Žunda Rūdīšanās skolas dibinātājs, biohacking jomas pārstāvis, uzņēmējs veselības jomā. Pieredze IT jomā, kombinācijā ar preventīvās veseības izpratni, dod lielisku izpratni par veselības tehnoloģiju pielietoju ikdienā.
 • Labas idejas nevajag tikai radīt, bet arī komandas spēkiem realizēt un atrast drosmi tās parādīt pasaulei - citādāk tās pazūd nebūtībā!
  Katrīna Zelle Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļas vadītāja