by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

"Latvijas jauniešu NETiķete" konkursa laureāti

"Latvijas jauniešu NETiķete" konkursa laureāti

"Latvijas jauniešu NETiķete" konkursa laureāti1. Vieta
 | RTU Inženierzinātņu vidusskolas 11.klases skolēnu komanda "Nākotnes inženieri nākotnei", video kategorijā "Digitālā uzvedība"2. Vieta | RTU Inženierzinātņu vidusskolas 12.klases skolēnu komanda "KRAKK", video kategorijā "Autortiesības"3. Vieta | Rīgas Katoļu ģimnāzijas 11. klases skolēnu komanda "1padsmitie", video kategorijā "Digitālā uzvedība"Darbus izvērtēja Samsung Skola nākotnei programmas vadītāja Baltijā Egle Tamelīte, Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska un izglītības darba vadītāja Liene Valdmane, “Iespējamā misija” direktore Edīte Millere, Izglītības un Zinātnes ministrijas Informācijas tehnoloģiju un nodrošinājuma departamenta direktora vietniece informācijas sistēmu jomā Inguna Kampāne, Kultūras ministrijas mediju eksperte Klinta Ločmele, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītāja Marta Rībele, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesore Zanda Rubene un digitālās aģentūras ‘’Cube’’ izpilddirektors Ansis Šķibusts. Sīkāk par izsniedzamajiem darbiem, to formātu, iesniegšanu un izvērtēšanu lasi konkursa nolikumā.