by-cubeicon-password-hideicon-password-showicon-soc-twittericon-soc-whatsapp

"Skolēna Digitālais IQ" apbalvo aktīvāko skolu, skolotājus un skolēnus

"Skolēna Digitālais IQ" apbalvo aktīvāko skolu, skolotājus un skolēnus

Vakar, 18. janvārī, noslēdzoties Samsung Skola nākotnei tiešsaistes programmai “Skolēna digitālais IQ”, apbalvota aktīvākā skola, skolotāji un izlozes kārtībā noskaidroti trīs skolnieki, kas apguvuši visus piecus mācību kursus platformā www.skolanakotnei.lv.

Kopš platformas atklāšanas aizvadītajā septembrī, tajā reģistrējušies vairāk nekā 4000 jauniešu, visus piecus mācību kursus veiksmīgi pabeiguši vairāk nekā 1000 skolēnu no 86 dažādām Latvijas skolām. Projekta rezultātus prezentēja un balvas pasniedza "Samsung Electronics Baltics" prezidents Philips Čojs.    

Samsung Galaxy S8 viedtālruni, Gear VR brilles ar kontrolieri un Level U Flex austiņas savā īpašumā ieguva Ērika Pustovita (Jelgavas Tehnikums), Jānis Laizāns (Rīgas 34. vidusskola) un Rihards Krūmiņš (Rīgas 49. vidusskola).

Samsung-skola-20180118-18.jpg

Par aktīvākajām skolotājām, kas visvairāk ieteikušas jauniešiem iesaistīties mācībās, atzītas Dana Karhu (Rīgas 34. vidusskola), Daiga Dumpe (Jelgavas Tehnikums) un Inta Ungure (Rīgas 25. vidusskola), savā īpašumā iegūstot Samsung Galaxy Tab A 2017 planšetdatoru.

Samsung-skola-20180118-19.jpg

Bet aktīvākās skolas titulu un Samsung digitālo tāfeli savā īpašumā ieguva Rīgas 34. vidusskola.

Samsung-skola-20180118-21.jpg

Liels paldies visiem, kuri iesaistījās mācībās, pilnveidoja savas digitālās prasmes un zināšanas un mācījās izmantot tehnoloģijas jēgpilni. Visi mācību materiāli arī turpmāk būs bez maksas pieejami www.skolanakotnei.lv, kur tos varēs izmantot un apgūt interesenti – gan skolēni, gan pieaugušie.

Lai augsti digitālie IQ!