by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

Latvijas daudzbērnu ģimenes saņēmušas planšetdatorus no Samsung

Latvijas daudzbērnu ģimenes saņēmušas planšetdatorus no Samsung

Samsung Electronics Baltics sniedzis palīdzību Latvijas daudzbērnu ģimenēm, kurās attālinātais mācību process jānodrošina vairākiem bērniem vienlaicīgi, aicinot arī citus uzņēmumus palīdzēt tiem, kuri COVID-19 vīrusa pandēmijas dēļ nonākuši grūtībās.

Samsung sadarbībā ar Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienību (LDĢBA) nogādājis vairāk kā 70 planšetdatorus Latvijas daudzbērnu ģimenēm - Rīgā, Liepājā, Ozolniekos, Stopiņu novadā, Vecumnieku novadā un Kuldīgas novadā. Palīdzības īstenota ar mērķi nodrošināt mājsaimniecības ar pietiekamu viedierīču daudzumu, lai visi ģimenes skolēni mācību priekšmetus attālināti varētu apgūt vienlaicīgi.

“Mūsu ģimenē ir viens dators un tagad saskaramies ar grūtībām, ka bērni nevar reizē pieslēgties tiešsaistes apmācībām. Tikt galā ir sarežģīti, jo saviem darbiem varu pieslēgties tikai ap astoņiem vakarā - pēc tam, kad mans pirmklasnieks, otrklasnieks un sestklasnieks izpildījuši savus uzdevumus,” situāciju skaidro kādas daudzbērnu ģimenes māte, kura vēlējās palikt anonīma.

“Apvienības biedrību pārstāvētajās ģimenēs ir vairāk par vienu skolēnu, dažās pat 3 un 4, tāpēc papildu viedierīces šajā laikā ir ļoti nepieciešamas. Planšetdatori būtiski atvieglo ikdienu gan bērniem, gan vecākiem,” papildina LDĢBA priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks.

“Palīdzības sniegšana šajā brīdī ir tikai pašsaprotama. Mēs vēlamies aicināt arī citus uzņēmumus sadzirdēt tos, kuri lūdz, lai viens otru šajā laikā stiprinātu. To var darīt arī ikviens no mums individuāli, jo labā griba nav mērāma skaitļos - ikviens labestības žests šajā trauksmainajā laikā ir no svara,” uzsver Samsung Electronics Baltics Korporatīvās komunikācijas vadītāja Līga Bite.

Līdztektus palīdzībai daudzbērnu ģimenēm, Samsung, atsaucoties uz sociālajos tīklos ievietoto Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta lūgumu, iesaistījies palīdzības sniegšanā Rīgas reģiona COVID-19 testēšanas teltīs nogādājot mikroviļņu krāsnis, lai mediķiem būtu iespēja ieturēt siltu maltīti. Tāpat uzņēmums, rūpējoties par darbinieku veselību, ierastās klātienes fizioterapijas nodarbības īsteno tiešsaistē, bet uz mājām katram darbiniekam nosūtīs vitamīnus imunitātes stiprināšanai.