by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D
Mācības

Video lekcijas

Sociālā rīcībspēja digitālajā laikmetā

Autortiesības: kas jāņem vērā?

Uzdevuma fails

Datu un privātuma aizsardzība tiešsaistē

Uzdevuma fails

Tavas digitālās tiesības un pienākumi

Netiķete: pieklājība digitālā vidē

Uzdevuma fails

Kritiskā domāšana

Uzdevuma fails

Kursi

Ievads

Sveicam Samsung Skola nākotnei tiešsaistes mācību kursā “Skolēna digitālais IQ”! Šeit tev ir iespēja apgūt īpaši izstrādātu programmu digitālo prasmju pilnveidošanai. Tā pieejama visās tavās iecienītākajās ierīcēs – viedtālrunī, datorā un planšetdatorā!

Ir pienācis laiks kļūt par satura radītāju! Šajā kursā tu iemācīsies bloga rakstīšanas pamatprincipus, foto un video uzņemšanas un apstrādes knifus un uzzināsi, kā veidot oriģinālas un elpu aizraujošas infografikas.

Saziņa digitālajā vidē ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Vēlies zināt, kā pasargāt savu ierīci un tajā esošos datus? Cik liela ir tava digitālā pēda un kā to kopt, lai tava digitālā reputācija būtu nevainojama?

Digitālās tehnoloģijas ir kļuvušas par nozīmīgu līdzdalības un demokrātijas rīku, ļaujot izteikt savu viedokli un ietekmēt lēmumu pieņemšanu. Kā kļūt par aktīvu sociālo un politisko procesu dalībnieku un kā neapmaldīties e-pakalpojumu piedāvājumā?

Vai tavas prasmes darbā ar datoru ir izcilas? Šī ir īstā vieta, kur sevi pārbaudīt! Iemācies prasmīgāk lietot MS Word un MS Excel, radīt nepārspējamu prezentāciju, uzzini, kā droši uzglabāt datus un atrast noderīgus padomus e-pasta rakstīšanai.

Tev ir kādreiz gadījies uzķerties uz viltus ziņas un dalīties ar to? Šeit tu noskaidrosi, kā izvērtēt ziņu patiesumu, iegūsi informācijas meklēšanas un atlases pamatprasmes, kā arī uzzināsi, kur atrast Google izveidotus jokus.