by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D
Netiķete

Attālinātās mācīšanās "dušas" dēļ netiķete kļuvusi vēl svarīgāka kā iepriekš

Video materiāli

Bieži vien atbildes ir pāris klikšķu attālumā

Neradi mācību čatos tukšu troksni

Privātās sarakstes var kļūt publiskas

Formai un saturam ir nozīme

Internets ironiju nesaprot

Svarīgs draugs = burti un pieturzīmes vietā

Kritiskā domāšana

Uzdevuma fails

Netiķete: pieklājība digitālā vidē

Uzdevuma fails

Tavas digitālās tiesības un pienākumi

Datu un privātuma aizsardzība tiešsaistē

Uzdevuma fails

Autortiesības: kas jāņem vērā?

Uzdevuma fails

Sociālā rīcībspēja digitālajā laikmetā

Kursi

Ievads

Sveicam Samsung Skola nākotnei tiešsaistes mācību kursā “Skolēna digitālais IQ”! Šeit tev ir iespēja apgūt īpaši izstrādātu programmu digitālo prasmju pilnveidošanai. Tā pieejama visās tavās iecienītākajās ierīcēs – viedtālrunī, datorā un planšetdatorā!

Ir pienācis laiks kļūt par satura radītāju! Šajā kursā tu iemācīsies bloga rakstīšanas pamatprincipus, foto un video uzņemšanas un apstrādes knifus un uzzināsi, kā veidot oriģinālas un elpu aizraujošas infografikas.

Saziņa digitālajā vidē ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Vēlies zināt, kā pasargāt savu ierīci un tajā esošos datus? Cik liela ir tava digitālā pēda un kā to kopt, lai tava digitālā reputācija būtu nevainojama?

Digitālās tehnoloģijas ir kļuvušas par nozīmīgu līdzdalības un demokrātijas rīku, ļaujot izteikt savu viedokli un ietekmēt lēmumu pieņemšanu. Kā kļūt par aktīvu sociālo un politisko procesu dalībnieku un kā neapmaldīties e-pakalpojumu piedāvājumā?

Vai tavas prasmes darbā ar datoru ir izcilas? Šī ir īstā vieta, kur sevi pārbaudīt! Iemācies prasmīgāk lietot MS Word un MS Excel, radīt nepārspējamu prezentāciju, uzzini, kā droši uzglabāt datus un atrast noderīgus padomus e-pasta rakstīšanai.

Tev ir kādreiz gadījies uzķerties uz viltus ziņas un dalīties ar to? Šeit tu noskaidrosi, kā izvērtēt ziņu patiesumu, iegūsi informācijas meklēšanas un atlases pamatprasmes, kā arī uzzināsi, kur atrast Google izveidotus jokus.