by-cube6726DE18-128E-43E4-B447-D06D47091442icon-password-hideicon-password-showicon-soc-twitterCAD844F2-320D-45C6-B175-AF8D01DF9766icon-soc-whatsapp112CBFE3-B5AA-4B81-8862-89F6C0D8AA7D

Ievads

Sveicam Samsung Skola nākotnei tiešsaistes mācību kursā “Skolēna digitālais IQ”! Šeit tev ir iespēja apgūt īpaši izstrādātu programmu digitālo prasmju pilnveidošanai. Tā pieejama visās tavās iecienītākajās ierīcēs – viedtālrunī, datorā un planšetdatorā!
skatīt citus moduļus

Ievads

Sveicam Samsung Skola nākotnei tiešsaistes mācību kursā “Skolēna digitālais IQ”! Šeit tev ir iespēja apgūt īpaši izstrādātu programmu digitālo prasmju pilnveidošanai. Tā pieejama visās tavās iecienītākajās ierīcēs – viedtālrunī, datorā un planšetdatorā!

Mācības veido pieci kursi – Sazinies!, Strādā!, Radi!, Iesaisties! un Domā!

Pabeidzot programmu “Skolēna digitālais IQ”, tu:

  • pratīsi efektīvāk un drošāk lietot sociālos tīklus un lietotnes;
  • būsi pilnveidojis savas prasmes darbā ar teksta un datu apstrādes programmām un prezentācijām, kā arī zināsi labākos dokumentu noformēšanas un glabāšanas principus;
  • zināsi, kā no satura patērētāja kļūt par satura radītāju un veidot oriģinālus tekstus, kvalitatīvas fotogrāfijas un video, kā arī apgūsi attēlu iekustināšanu;
  • spēsi būt sabiedriski aktīvs iedzīvotājs arī e-vidē;
  • mācēsi atrast informāciju plašajā tīmeklī, atpazīsi viltus ziņas un slēpto reklāmu.

Tu nosaki kursu secību un mācību laiku. Ja iesāksi mācīties, izmantojot vienu iekārtu, bet vēlēsies turpināt ar citu, – droši! Lai mācītos, tev ir nepieciešams tikai internets, un, ja skaties video, neaizmirsti ieslēgt skaņu!

Apraksti, attēli, video un uzdevumi palīdzēs labāk izprast tehnoloģiju priekšrocības un pārbaudīt savas zināšanas.

Pabeidzot visus piecus kursus, tev būs iespēja iegūt attiecīgu apliecinājumu, un, ja esi skolēns vecumā no 14 līdz 18 gadiem, – izmanto iespēju piedalīties lielās balvas izlozē un laimēt Samsung Galaxy S8 viedtālruni, Gear VR brilles ar kontrolieri un Level U Flex austiņas.

Programmu veidojuši Samsung sadarbībā ar programmu “Iespējamā misija”, digitālo risinājumu aģentūru CUBE un Latvijas labākajiem digitālās jomas ekspertiem.

Vēlam veiksmi!